Podróżnicze podsumowanie 2018

W zeszłym roku nie zrobiłam postanowień związanych z podróżami. Mimo to, czas sprawdzić co udało się zrealizować 🙂

1. Japonia
Największą podróżą w 2018 była Japonia. 18 dni (no dobra, 16) w kraju kwitnącej wiśni. Jak było? Przede wszystkim deszczowo 🙂 Czy Japonia mnie zaskoczyła? Nie do końca. Być może dlatego, że nie był to pierwszy azjatycki kraj i mogłam w nim zobaczyć to, co już wcześniej gdzieś widziałam. Mimo to, uważam tę podróż za bardzo udaną. Tokio, Kioto, Osaka, Hiroszmia – w każdym z tych miast znalazłam coś co mi się niesamowicie podobało: od bambusowych lasów po światła wielkich miast.
cof

Japonia

2. Lwów /Ukraina
Ukrainę zamierzałam odwiedzić od dawna. W końcu udało się ją zobaczyć z organizacją podróżników z Wrocławia. We Lwowie przede wszystkim podobały mi się puby i jedzenie 😛
Lviv

3. Teneryfa
Środek kwietnia w pięknej Teneryfie to był strzał w 10, żeby zregenerować siły. Co prawda nie było jeszcze 30 stopni ale i i tak wielkim przeżyciem była wycieczka łódka, by obserwować skaczące orki i wieloryby. Udało się nam także zobaczyć pływającego żółwia w swoim naturalnym środowisku<3.
IMG_20180415_121016

4. Zieleniec
W 2018 kilka razy byłam w Zieleńcu, gdzie próbowałam swoich sił w snowboardzie. Jakoś idzie. Najważniejsze, że sprawia mi to frajdę 🙂
Zieleniec

5. Malaga
Malaga co prawda dopiero w styczniu 2019 ale udało się upolować tanie loty jeszcze w 2018 🙂
malaga

6. Wanderlust
No i czas rozliczyć się z tą stronką. Hmm, udało się nawiązać kilka naprawdę fajnych form współpracy. Jednak mało pisałam typowo od siebie – fajnie byłoby to zmienić.

blog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.