Plecak marzeń! 5 powodów, za które pokochasz CabinZero 44l

Kupno idealnego plecaka/walizki na bagaż nie jest łatwe. Należy wziąć pod uwagę m.in. na wymiary, wagę, materiał, z którego jest wykonany, sposób otwierania, który wpływa na komfort pakowania, a także (nie ukrywajmy) nie bez znaczenia jest sam wygląd. Na szczęście jest na rynku produkt, który podbija serca podróżników. Moje zresztą też już podbił 🙂 Mowa o plecaku CabinZero (44 litry). 
cabin zero

Doskonałe wymiary
Plecak CabinZero o wymiarach 55 x 40 x 20 to plecak spełniający wymogi dotyczące wymiarów praktycznie wszystkich linii lotniczych. Zarówno tanie linie RyanAir, jak i WizzzAir mają dokładnie takie ograniczenia wymiarowe dla swoich bagaży podręcznych. Ale nie tylko jest to doskonała opcja dla tanich linii. Przy droższych liniach można zaoszczędzić z kolei nawet do kilkuset złotych w porównaniu do wykupienia bagażu rejestrowanego (przykład: Warszawa – Cancun liniami Tap Air, wykupienie bagażu kosztuje 700 zł w obie strony, zaś zabranie tego 44litrowego plecaka – za darmo).
Cabin Zero 44lPojemność
Skoro o pojemności mowa, czy 44 litry to dużo? Zanim odpowiem na to pytanie to warto zauważyć, że walizki o takich samych wymiarach mają pojemność ok 35-37 litrów. Tu zyskujemy średnio ok 7-9 litrów miejsca. A czy to dużo? Oczywiście zależy od osoby. Dla mnie 44 litry to wystarczająco, tym bardziej, że na 3-4 dni spokojnie pakuję się w plecak 20l. Co więcej, plecak w przeciwieństwie do walizki zawsze można trochę rozepchać w kryzysowych sytuacjach 😉
pojemnosc

Komfort w użytkowaniu
Wygoda, użyteczność i funkcjonalność to 3 cechy które doskonale opisują plecak CabinZero. Plecak ma wiele kieszonek, dzięki którym można wydzielić kilka stref w plecaku.  Z kolei zamki są dobrze schowane przed deszczem, a paski wygodne do noszenia na ramionach. Torba wyposażona jest także w boczną rączkę do wygodnego noszenia (gdy sytuacja tego wymaga).
Co więcej, każdy plecak posiada wbudowany unikatowy numer systemu Okoban, który umożliwia rejestrację torby online oraz na wypadek jej zgubienia łatwiejszą identyfikację. Do tego plecaki wykonane są z materiału o dużej wodoodporności.
cabin zero

Niesamowita lekkość
A teraz czas na jedną z najważniejszych cech. Plecak cechuje się niesamowitą lekkością. Waży tylko 0,76kg! Dla porównania przeciętna walizka o takich samych wymiarach waży średnio 2,6kg.  To o 2kg mniej. Zważając na to, że linie lotnicze w swoich wytycznych mają przeważnie limit 10 kg do walizki o wymiarach 55 x 40 x 20 to niska waga plecaka CabinZero ma tutaj ogromną przewagę.
cabin zero plecak

Design
Na koniec nie sposób nie wspomnieć o designie plecaka. Ten wygląd i sposób, w jaki jest zaprojektowany pokocha każdy podróżnik. Plecak jest stylowy, a przy tym elegancki. Nie powstydzi się go nikt.  Jeśli chodzi o kolorystykę, to szeroka gama kolorów plecaka zadowoli nawet najbardziej wyszukane gusta.
rozne kolory

Pełną ofertę plecaków CabinZero znajdziecie na poniższej stronie.
To gdzie lecimy? 🙂

Zdjecia: https://equip.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.