Jaki power bank wybrać w podróż?

Power bank to jedna z ważniejszych rzeczy, którą należy mieć ze sobą w podróży. Korzystanie z telefonu podczas wyjazdów jest u wielu osób częstsze niż podczas codziennego życia – częściej robimy zdjęcia, czytamy na telefonie o danym miejscu, szukamy drogi czy słuchamy muzyki bądź oglądamy seriale podczas przemieszczania się z jednego miejsca na drugie. Co więcej, naładowany telefon jest niezbędny jeśli chodzi o kwestie bezpieczeństwa. Jaki zatem power bank wybrać by nie zostać bez komunikacji ze światem? Z pomocą przychodzi jeden z modeli mocnej marki Baseus – Bipow Digital Display | Power Bank 20000mAh 20W Power Delivery Quick Charge Overseas Edition. Co go wyróżnia?power bank

1. Pojemność 20 000mAh
Pojemność power banka o wysokości 20000mAh sprawia, że możemy komfortowo korzystać z urządzeń, które mamy pod ręką. Bez obaw możemy używać do woli telefonu nie martwiąc się, że w razie nagłej potrzeby zostaniemy bez naładowanego sprzętu. Co więcej, model ten wspiera szybkie ładowanie w standardzie Power Delivery oraz Quick Charge 3.0. Co za tym idzie, smartfony kompatybilne z tymi technologiami naładują się niesamowicie szybko. Tym samym nie ogranicza nas nic pod tym względem podczas podróżowania. Docenią to szczególnie osoby długo przebywające na świeżym powietrzu (np. podczas górskich wędrówek) lub  śpiące w namiotach i nie mające dostępu do kontaktu.

2. Trzy porty wyjściowe
Power bank Baseus posiada trzy porty wyjściowe, co sprawia, że jest niezwykle użyteczny. Nie musimy czekać z podładowaniem naszych sprzętów aż jedno z nich skończy się ładować. Od razu możemy podłączyć 3 urządzenia jednocześnie. Porty, w które wyposażony jest power bank to 2xUSB typ A oraz USB typ C. Tym samym power bank będzie kompatybilny z urządzeniami Apple i Android. Warto tu zaznaczyć, że moc wyjściowa  to aż 20W!

3. Bezpieczeństwo
Kolejna kwestia wyróżniająca power bank Bipow Digital Display to bezpieczeństwo. Dotyczy to zarówno wykonania z odpornych na uszkodzenia materiałów, a także bezpieczeństwa samego ładowania. Urządzenie przystosowane jest bowiem do ochrony przed przegrzaniem czy przeładowaniem. Co więcej, model ten spełnia standardy linii lotniczych (i tym samym możecie go zabrać ze sobą do samolotu).

4. Design
Nie sposób nie wspomnieć również o wyglądzie samego power banka. Model ten jest dostępny w dwóch kolorach – białym i czarnym. Rozmiar produktu to 153 x 68.8 x 29.5 mm. Sprawia to, że power bank jest poręczny i wygodny w użytkowaniu. Co istotne, power bank wyposażony jest w wyświetlacz informujący o stanie naładowania, co jest niezwykle przydatne podczas podróżowania.

power bank

Power bank dostępny jest  tutaj 😉

Jeden komentarz do “Jaki power bank wybrać w podróż?”

  1. Lamax ma bardzo fajne powerbanki, szare prostopadłościany bez specjalnych dodatków. Zwykły, ale dobre ogniwa. Sprawdzony na łącznie 4 sztukach które są w rodzinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.