6 powodów, dla których warto zapoznać się z meetU

W ostatnich miesiącach coraz więcej myśli się o rozwinięciu biznesu w świecie online. Dotyczy to również stron turystycznych/podróżniczych. Jedną z usług, która pomoże w tym zakresie jest wtyczka meetU. Czas byś i Ty ją poznał :)
smartphone-2294899_1280

 1. Bądź w kontakcie z klientami
  Ile razy zdarzyło się, że klient uciekł Ci sprzed nosa? Ciężko zliczyć, gdyż nie ma po nich śladu? No właśnie. I tu właśnie wkracza meetU. MeetU to prosty widget zbierający kontakty do rozmów typu video callback. Będziesz mógł oddzwonić do klienta od razu lub w terminie wybranym przez niego z kalendarza.
 2. Szybka integracja ze stroną
  Jedną z zalet wtyczki meetU jest jest integralność z każdą stroną. Bardzo szybka instalacja sprawia, że widget będzie gotowy do użycia już po chwili.
  computer-1231889_640
 3. Bezpieczeństwo
  Warto zaznaczyć, że wtyczka to szyfrowany system. Tym samym zarówno Twoje dane, jak i klienta będą bezpieczne.
  security-2168233_640
 4. Na przeciw potrzeb klienta
  Jeszcze raz warto podkreślić fakt, że to klient będzie mógł zdecydować o dogodnym dla niego terminie do rozmowy. Sprawia to, że próba dodzwonienia się do potencjalnego nabywcy nie będzie toczyła się w nieskończoność. Co więcej, klient może połączyć się zarówno ze smartfona, jak i tableta czy komputera. I to z dowolnego miejsca na świecie.
  meeting-1019875_640
 5. Wiarygodność
  Z racji, że meetU to video call, wiarygodność naszego biznesu wzrasta. Widząc po drugiej stronie człowieka, a nie robota już od pierwszych chwil wzbudza zaufanie, lepszy kontakt i możliwość szybciej reakcji i komunikatywności.
 6. Różnorodność pakietów
  MeetU to obecnie 4 różne pakiety, pośród których wybierzesz ten, który najbardziej będzie pasował do Twojej strony i biznesu.
  meetU6
  Więcej informacji znajdziecie na stronie: https://meetu.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.