5 powodów, dla których lot widokowy samolotem to prawdziwy prezent marzeń

Jeśli jesteście na mojej stronie, to mogę śmiało podejrzewać, że także kochacie podróżować i lotnisko to jedno z Waszych ulubionych miejsc, prawda? Zapewne podobnie jak u mnie, część Waszego codziennego życia kilka miesięcy temu musiała na chwilę się „zatrzymać” a tym samym Wasze plany podróżnicze musieliście odłożyć na później. Nie wiem jak Wy, ale ja bardzo długo próbowałam odnaleźć się przebywając ciągle w jednym miejscu. Z czasem jednak zaczęłam doceniać to, co skrywa moja okolica. Jedną z takich rzeczy był lot widokowy w Szymanowie z Prezentu Marzeń.  Dlaczego to był strzał w 10? Poniżej 5 powodów 😉

IMG_20200808_112524_276

 1. Niezapomniane przeżycie
  Jeśli również jak ja, w samolocie czujecie się lepiej niż na ziemi, to lot widokowy małym samolotem będzie dla Was idealnym przeżyciem. Niedługi lot już od wejścia na pokład wyzwala niesamowite emocje. A gdy pilot prosi o pozwolenie na start i wjeżdża na pas startowy, już będziecie wiedzieć, że zaraz wzbijecie się w niebo i wreszcie zapomnicie o wszystkim, co zostało na ziemi. I czujecie, że wreszcie jesteście „w domu” :)
  Screenshot_20200808_104201_org.videolan.vlc
 2. Jeden na jeden
  W tym punkcie muszę podkreślić, że jesteśmy w kabinie w pilotem sam na sam! To znaczy, że siedzimy w pierwszym rzędzie i widzimy wszystko to co, on! Wszystko. Tuż przed nami są wszystkie przyciski, stery itd. Nie wiadomo czy patrzeć na okno, czy rozglądać się po samolocie. Oczywiście można pilota pytać o wszystko, ale nie zdradzę Wam nic, żebyście mieli jeszcze większy smaczek na tą atrakcję.
  IMG_20200808_091918
 3. Panorama
  Lot odbywa się w Szymanowie (oczywiście na stronie jest więcej lokalizacji). Co za tym idzie, widok z samolotu jest niesamowity – widać Wrocław, widać wioski, widać lasy. W czasie lotu można podziwiać zalew Prężyce oraz ruiny średniowiecznego zamku w Urazie. Wszystko co widzicie w zasięgu wzroku zapierze Wam dech w piersi.
  Screenshot_20200809_221056_org.videolan.vlc
 4. Fotografia
  Co tu dużo mówić – jeśli dodatkowo pasjonujecie się fotografią – taka perspektywa zrobienia zdjęcia jest nie do powtórzenia.
  lens-1464552_640
 5. Filmik
  Po zakończonym locie, jakie było moje zaskoczenie, że dostałam również filmik z kamerki 360. Jeśli macie telefon z żyroskopem to ten filmik zrobi na Was piorunujące wrażenie. Zresztą na zwykłym smartfonie (czyli takim ja ma mam) również robi wyjątkowe wrażenie (perspektywę lotu można przesuwać w prawo, lewo, górę, dół). Tym samym lot pozostaje nie tylko w naszych wspomnieniach, ale także można się nimi podzielić z najbliższymi i sprawić, że będą się czuli zupełni jak Wy podczas lotu :)!
  IMG_20200701_193434
  Zachęcam gorąco wszystkich, którzy kochają unosić się w przestworza :)!
  https://prezentmarzen.com/lot-widokowy-samolotem/

2 myśli nt. „5 powodów, dla których lot widokowy samolotem to prawdziwy prezent marzeń”

 1. Nie wiem, czy nie bałbym się takiej atrakcji :) Sam jeszcze nie miałem nawet okazji przekonać się o tym, czy mam lęk wysokości 😮

 2. Wykupiłam taki prezent dla bliskiej mi osoby, która lubi tego typu adrenalinę i bardzo dobrze wspomina ten lot. Myślę, że jest to świetne doświadczenie dla wielu osób i też niezapomniana przygoda, dlatego warto się odważyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.