3 sposoby na zachowanie wakacyjnych wspomnień na dłużej

Nie wiem jak Wy, ale ja z podróży najczęściej przywożę wspomnienia. Z jednej strony fajnie jest mieć jedną rzecz, którą przywozi się z każdego odwiedzanego kraju (jak np. kolekcjonowanie magnesów) ale nie zawsze da się taką kolekcję stworzyć. Tym samym, jednym z fajniejszych sposobów na przeniesienie wspomnień do naszych domów jest wykorzystanie wakacyjnych zdjęć. Co można z nich zrobić? Poniżej kilka pomysłów:
beach-4231192_1280

 1. Puzzle
  Puzzle to jedna ciekawszych form spędzania czasu w gronie z najbliższych. Ta z pozoru prosta zabawa potrafi zjednoczyć kilka pokoleń.  Z reguły puzzle układamy w postaci pięknych widoków i rzeczy, które nie zawsze mają dla nas głębsze znaczenie. Tym samym układanie własnych wspomnień przyniesie nie tylko wiele radości ale też i emocji, których nie zastąpią żadne inne puzzle. Warto tu zaznaczyć, że puzzle ze zdjęciem mogą mieć od 35 do nawet 3000 elementów, co sprawia, że trudność układania można dopasować do każdego odbiorcy :)
  foto
  Więcej informacji o puzzlach znajdziecie na stronie: https://www.fotoprint.pl/fotopuzzle
  g
  sgsdas
 2. Poduszka
  Czy macie też tak, że zasypiając zaczynacie marzyć o kolejnych podróżach i planować następne wojaże? Czy nie byłoby to przyjemniejsze, gdyby nasza poduszka była „ubrana” w jedno z wakacyjnych wspomnień? No właśnie. Poduszka ze zdjęciem to nie tylko fantastyczny sposób na dekorację i dopełnienie pomieszczenia ale też umieszczenia w nim cząstki naszych  własnych przeżyć, na którym zawsze można zawiesić oko i przyłożyć ucho 😉
  poduszki
  Jesteście ciekawi, jakie formaty poduszek są dostępne? Sprawdźcie tutaj: https://www.fotoprint.pl/fotopoduszki
  a
 3. Breloczek
  Breloczki mają to do siebie ze zawsze mamy je przy sobie. Czy są to klucze do mieszkania, czy do samochodu, ta z pozoru prosta rzecz potrafi przywołać miłe dla nas wspomnienia w każdym momencie dnia.  Co więcej, taki breloczki ze zdjęciem to doskonały drobiazg do obdarowania drugiej osoby – mały, a zarazem osobisty (i nie wymagający dużych nakładów finansowych).
  breloczki
  Więcej o breloczkach (i innych drobiazgach) tutaj: https://www.fotoprint.pl/fotogadzety

A jaki jest Wasz sposób na zachowanie wakacyjnych wspomnień na dłużej?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.