3 marki zegarków dla podróżników

Czy mieliście kiedyś problem z wyborem zegarka dla podróżnika? Ja tak i od tego czasu wiem, że są konkretne marki, które są naprawdę najlepsze w tej dziedzinie. Przed Wami moi faworyci.
zegarek dla podróżnika

 1. Zegarki Junkers
  Czy wiecie, że zegarki Junkers (nazwa pochodzi od konstruktora silników Lotniczych Hugo Junkersa) były początkowo wyłącznie zegarkami lotniczymi? Te wysokiej jakości zegarki to doskonałe połączenie precyzji wykonania a także najlepszej klasy materiałów. W kolekcji zegarków Junkers znajdą się propozycji zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Taki zegarek w rękach podróżnika to prawdziwy skarb. Warto tu przy okazji wspomnieć, że zegarki Junkers noszą nazwy nawiązujące do ważnych wydarzeń z historii lotnictwa z początku XX.
  zegarek-meski-junkers-100-years-bauhaus-9-09-01-04
 2. Zegarki G-Shock (Casio)
  Zegarki G-Shock w tym zestawieniu nie powinny stanowić większego zaskoczenia. O ich zaletach można przecież rozmawiać bez końca. A dlaczego właśnie podróżnicy powinni je docenić?  Chociażby ze względu na takie cechy, jak:
  – wysoka odporność na wstrząsy,
  – wykorzystanie najlepszych materiałów (m.in karbon, elastyczny silikon czy szkła mineralne), chroniących przed błotem, rdzą, a także wodą,
  – wyposażenie w termometr, wysokościomierz czy barometr
  – kompas,
  – czytnik przypływów i odpływów,
  – możliwość zasilania światłem.
  Wszystko to (i więcej) sprawia, że zegarki sprawdzą się w każdej sytuacji.  Nie na darmo nazywane są również najdokładniejszymi zegarkami na świecie.
  g-shock
 3. Zegarki Suunto
  Zegarki Suunto od lat wychodzą naprzeciw najbardziej wymagającym podróżnikom a także osobom aktywnie spędzającym czas. Bez problemu idealne modele dla siebie znajdą tu pasjonaci nurkowania, wycieczek górskich czy sportów ekstremalnych. Każda seria zegarków Suunto to połączenie najwyższej jakości materiałów z dedykowaną funkcjonalnością, której nie spotkamy w innych markach.
  suunto-7-sandstone-rosegoldWięcej zegarków dla podróżników znajdziecie na stronie: fabryka zegarków :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.