10 prezentów dla podróżników do 50 zł

Jeśli znasz jakiekolwiek podróżnika, wiesz, że zdobycie dla niego prezentu jest nie lada wyzwaniem. Tym zestawieniem podpowiem, z czego podróżnicy na pewno się ucieszą.  A Was z kolei ucieszy cena – wszystko do 50 zl :)))

1. 20 zdjęć w wersji 5cm x 5 cm
To absolutnie jeden z  moich faworytów w tym zestawieniu. Ogromna mapa na ścianie ze zdjęciami to marzenie niejednego podróżnika. Nie ukrywajmy jednak, że zdjęcia w zwykłym formacie trochę krzyżują plany w aranżacji.  Tym samym, wywołanie 20 zdjęć w małym formacie jest tym, czego przy takiej mapie potrzeba.  Dodatkowo, u dołu zdjęć znajdziecie miejsce na podpis miejsca/datę.
dodatkowe-zdjęcia-mapa-podrozy
Pakiet zdjęć zamówicie tutaj: https://picarta.pl/produkt/pakiet-dodatkowych-20-zdjec-5x5cm-mapy-podrozy/

2. Książka
Jeśli chodzi o książki to opcji jest wiele. Może być to zarówno przewodnik kraju, o którym marzy znajomy, lub kraju do którego się niedługo wybiera (w tym przypadku upewnijcie się jednak, czy go jeszcze nie ma). Poza tym może być to reportaż z wyprawy lub zestawienie 100 miejsc na świecie itp. Możliwości jest naprawdę ogrom :)
off-track-planets-travel-guide
3. Pościel
Pościel z motywem podróżniczym to doskonały prezent.  Nie ma nic lepszego niż zasypiać i budzić się w takiej pościeli. Od razu w głowie zaczynają się rodzić pomysły na kolejną, niezwykłą podróż. Z jakich motywów można wybierać? Do wyboru macie chociażby Nowy Jork czy Paryż.
poscciel posciel_paryz_city044. Koszulka z motywem podróżniczym
Co tu dużo pisać – koszulka z motywem podróży to zawsze dobry pomysł.
koszulka
5. Kalendarz
Kalendarz- kolejna moim zdaniem świetna propozycja na sprawienie podróżnikowi ogromnej radości. Sama co roku mam taki kalendarz, który sprawia, że za każdym razem, gdy przechodzę obok niego się uśmiecham. Umieszczenie najpiękniejszych zdjęć z podróżowania i wykreowania kalendarza jest nie tylko proste, ale i przyjemne :)
kalendarz
kalendarzKalendarz kupicie tutaj: https://www.fotocalendar.pl/A3klasyczny

6. Kubek
Niby tylko kubek, ale Wy możecie zrobić prezent w postaci aż kubka.  Co powiecie np., na taki model?
kubek dla podróżnika
7. Koc i poduszka w jednym
Następna propozycja przypadnie do gustu szczególnie sympatykom praktycznych prezentów.  Ale nie tylko! Koc i poduszka  w jednym – jak dla mnie rewelacja i od teraz must have każdego wyjazdu. To wszystko w kompaktowej formie.  Z pewnością się przyda każdemu w podróży :)
prezent dla podróżnika 277503
Koc i poduszkę w jednym kupicie poniżej:
https://allegro.pl/2w1-koc-i-poduszka-z-polaru180x120cm-i7145356270.html?reco_id=ba843018-e13d-11e8-847b-000af7f5eea0

8. Mapa zdrapka
Jeden z najpopularniejszych prezentów nie mógł się nie znaleźć na mojej liście.  Oprócz standardowych mapek świata, dostępne są także mapy Polski czy Europy. Co więcej, są także w wersji dla młodszych oraz starszych :)
mapa zdrapka
9. Waga podróżna

Wagowe i wymiarowe limity bagaży potrafią spędzić sen z powiek. Zamiast przepakowywać się na ostatnią chwilę na lotnisku i pakować wszystko w rękaw kurtki warto mieć pod ręką wagę podróżną. Jeśli Wasz przyjaciel/podróżnik, jeszcze takiej nie ma, no to prezent gotowy :)
waga
10. Skarbonka na podróże
Skąd podróżnik ma pieniądze na kolejne podróże? Właśnie dzięki skarbonce od Ciebie 😉
Skarbonka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.